TRENING PLANOWANIE STRATEGICZNE

TRENING PLANOWANIE STRATEGICZNE

W minioną sobotę 26 września odbyło się ekskluzywne szkolenie pt. ,,Trening Planowania Strategicznego’’ zorganizowanego przez Biznesowe Centrum Szkoleniowo-Doradcze Tomasz Witek. Trening odbył się w Markowym Dworku Rezydencja w Białce Tatrzańskiej. Uczestnikami szkolenia byli absolwenci projektu ,,Akademia Managera’’, Krajowego Funduszu Szkoleń oraz klienci korzystający z usług konsultingowych Pana Tomasza.

SZKOLENIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Z PODHALA

Tematem spotkania było Planowanie Strategiczne, które szeroko przedstawił Pan Robert Zagata – Ikona polskich managerów oraz ekspert w swojej dziedzinie. Wykładał w Wyższej Szkole Managerskiej w Warszawie oraz prowadził usługi doradcze m.in dla Aviva Rosja, PZU Ukraina, Prudencial Plc, Metlife. Uchylając rąbka tajemnicy, podczas treningu omawiane były kwestie:
➢ planowania strategicznego przedsiębiorstwem
➢ zarządzania czasem
➢ systematyzowania celów firmy
Było to pierwsze tego typu szkolenie dla przedsiębiorców z Podhala. Uczestnikami byli właściciele restauracji, hoteli, firm ubezpieczeniowych, biura nieruchomości oraz innych. Szkolenie zakończyło się rozdaniem certyfikatów dla absolwentów projektu ,,Akademia Managera’’ oraz szkolenia ,,Trening Planowania Strategicznego’’. Po odebraniu nagród na uczestników czekał sowity poczęstunek góralski.

AKADEMIA MANAGERA

Realizując projekt ,,Akademia Managera’’ Tomasz wraz z uczestnikami, spędził łącznie 550 godzin na sali szkoleniowej. Klienci po wprowadzeniu wiedzy, pozyskanej na szkoleniach odnotowali rosnącą sprzedaż aż do 85%. Podczas podsumowującego sobotniego spotkania, posypały się szczere rekomendacje dla firmy Pana Tomasza, dotyczące widocznych sukcesów, osiąganych po zajęciach.

ORGANIZATOR


Założycielem firmy Biznesowe Centrum Szkoleniowo-Doradcze jest Tomasz Witek – Trener Strategicznego Działania i Zarządzania Ego. Jest absolwentem kompedium MBA, MBA2 oraz szkoły trenerów Matrik. Człowiek, który kocha sprzedaż oraz wystąpienia publiczne.
Serdecznie zapraszamy do obserwowania naszego profilu na facebooku – Tomasz Witek oraz stron, aby skorzystać z warsztatów i szkoleń, które są organizowane, a co ważne bardzo często dofinansowane nawet do 100%. Aktualnie trwa nabór na szkolenia zawodowe typu profesjonalna sprzedaż, kucharz, manager restauracji/gastronomii, profesjonalna recepcja – które dofinansowane są aż w 85%. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej.